Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Lauko reklama

Lauko reklama – vienas efektyviausių ir ekonomiškai naudingiausių reklamos būdų

Be lauko reklamos jau neįsivaizduojame miesto panoramos – vaizdo ekranai, reklamos stendai ir kita reklama ne tik skleidžia informaciją apie produktus, paslaugas ir panašiai, bet ir suteikia gyvumo aplinkai, paįvairina peizažą, o dažnai tampa ir tam tikru miesto erdvių akcentu. Tačiau, ar visi žino pagrindines reklamos sąvokas bei kaip išnaudoti visas jos teikiamas galimybes?

Lauko reklama

 

Lauko reklama ne tik skleidžia informaciją praeiviams ir vairuotojams, bet ir atlieka dar vieną funkciją. Ji paįvairina aplinką, suteikia miestui gyvumo, ryškumo. Lauko reklama tampa savita išraiškos forma, kuri ne tik atlieka informacijos skleidėjo vaidmenį, bet ir prisideda prie bendro miesto ar gyvenvietės dizaino.

...

Lauko reklamos poveikis

Lauko reklama ne tik atkreipia žmonių dėmesį, bet yra ir vienas mažiausiai erzinančių reklamos priemonių. Tokia reklama yra pastovi, tinka norint formuoti įvaizdį. Nuolat matoma lauko reklama ne tik pastebima, tai lyg žinutė ar priminimas vartotojui užsukti į parduotuvę, pasidomėti siūlomomis paslaugomis ir panašiai. Lauko reklamos stendai matomi ne tik vairuotojams, bet ir pėstiesiems, tai leidžia aprėpti platesnę auditoriją.

Lauko reklamos poveikis

 

Lauko reklama – puikus būdas pasiekti savo klientus. Yra žinoma, kad vidutiniškai per mėnesį transliuojamą reklamą pamato 65 procentai žmonių tarp 18 – 44 metų amžiaus. Kūrybiškai vizualiai išpildyta lauko reklama įsimenama geriau, nei tik prekės ženklo logotipas. Tokia reklama įsimenama net 47 procentais lengviau.

Taip pat apskaičiuota, kad net 40 procentų žmonių, mačiusių reklamą stenduose būtinai aplanko reklamuojamo prekės ženklo parduotuvę.

 

 

Lauko reklamos priemonės
Visada matoma reklama!

Yra žinoma, kad lauko reklama gali būti transliuojama skirtingomis priemonėmis. Miesto erdvėse įprasta praktika yra reklamą skleisti per įvairius reklaminius stendus, skydus, plakatus, iškabas ar LED vaizdo ekranus judriose miesto gatvėse.

Lauko reklama eina koja kojon su technologijomis, reklamos pateikimas nuolat tobulinimas, reklamos įmonės visada siekia užtikrinti geriausią pasiekiamumą ir kokybę.

Tačiau lauko reklama yra palyginti nebrangi, greitai išplatinama, informatyvi ir apima didelę auditoriją.

 

 

 

 

Reklamos dizaino sprendimas reklaminiams stendams

„Rituale skin stories“, Neringa

OWEXX pasiūlė puikiai poreikius atitinkantį lauko reklamos plotą nuomai ir itin operatyviai padėjo išspręsti reklamos dizaino klausimus. Rezultate Rituale skin stories turėjo žvilgsnį prikaustančią reklamą ir sėkmingai skleidėme žinią apie mūsų projektą.

Lauko reklamos dizainas

Norint, kad lauko reklama būtų patraukli ir įtraukianti verta atkreipti dėmesį į jos dizainą. Būtina žinoti lauko reklamos priemonėms keliamus reikalavimus:

• Transliuojama žinutė turi būti aiški, bet trumpa. Geriausia iki 5 žodžių,
• Reklamą turi sudaryti ne daugiau 4 kūrybiniai elementai (Tekstas, nuotrauka, internetinis adresas, prekės ženklas),
• Svarbu tinkamai parinktas šriftas, kurį įskaitytų už 50 metrų esantis žmogus,
• Vaizdo medžiaga lauko reklamoje turi kelti emociją, taip pat svarbu užtikrinti kokybišką vaizdą,
• Svarbu gerai matomas prekės ženklas,
• Reikalingas kontrastas taip reklamos fono ir kitų elementų (Teksto, logotipų ir panašiai).

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kuo labiau įsimins išorinė reklama, tuo dažniau ji išsiskirs iš kitų lauko reklamų. Ryškios spalvos, įdomios formos, atitinkamai parinktas apšvietimas - tokia lauko reklama pritrauks naujus klientus.

Daugiau informacijos: 
Dizainas, reklamos projektavimas

 

 

 

Lauko reklamos miestuose

Populiariausia reklamos priemonė mieste

Lauko reklama mieste

 

Miestuose reklaminiai stendai žymi tam tikras strategines erdves kur gyventojų srautai yra didžiausi. Todėl reklamos stendai dažniausiai įrengiami šalia judriausių gatvių sankryžų, nes čia fiksuojamas pastovus, didžiausias automobilių ir pėsčiųjų srautas.

Reklaminiai stendai montuojami aktyviausiuose pėsčiųjų takuose, viešojo transporto laukimo stotelėse, šalia populiarių prekybos vietų ar prekybos centrų patalpose.

Kalbant apie vaizdo ekranus, tinkamiausia vieta jiems – judriausios miestų gatvės. Yra apskaičiuota, kad kas savaitę pro juos pravažiuoja dešimtys tūkstančių vairuotojų, o lauko reklama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose pritraukia ir šimtus tūkstančių potencialių žiūrovų.

Interneto portale www.reklaminiaiplotai.lt galite rasti daugiau nei 1000 lauko reklamos plotų visoje šalyje. Reklamos portale galite rasti bei įsigyti įvairias lauko reklamos priemones vienoje vietoje už patraukią kainą.

Reklamos plotai miestuose:
Reklamos stendai Vilniuje
Reklamos stendai Kaune
Reklamos stendai Klaipėdoje
Reklamos stendai Šiauliuose
Reklamos stendai Panevėžyje
Reklamos stendai Alytuje
Reklamos stendai Druskininkuose
Reklamos stendai Palangoje
Reklamos stendai Mažeikiuose
Reklamos stendai Rygoje

 

 

 

Lauko reklama automagistralėse

Reklaminiai stendai automagistralėse

 

Lauko reklama magistralėse

Vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti norimos reklaminės žinutės pasiekiamumą yra išnaudoti ne tik miestų erdves, bet ir automagistralėse esančių lauko stendų teikiamą naudą. Atlikti tyrimai rodo, kad automagistralėje lauko reklamą per parą pamato nuo 35 tūkstančių iki 50 tūkstančių žmonių. Per savaitę reklamą pamato net iki 350 tūkstančių žmonių.

Daugiau informacijos apie reklamos plotus autostradoje ir kituose šalies keliuose galite rasti čia:
Reklamos plotai autostradoje ir kituose šalies keliuose

Lauko reklamos automagistralėse specifika ir auditorija

Populiari ir gerai matoma lauko reklama būna ir šalia tarpmiestinių magistralinių kelių. Pavyzdžiui, itin didelis srautas transporto priemonių fiksuojamas kelyje Vilnius – Kaunas. Magistralėje eismas itin intensyvus visus metus, čia nefiksuojamas sezoniškumas. Tyrimų duomenimis, šiame kelyje paros automobilių srautas per metus nenusileidžia net pagrindinių Vilniaus gatvių srautams. Todėl magistralėse lauko reklama leidžia pasiekti daugiau potencialių reklamuojamos paslaugos ar produkto vartotojų.

 

Lauko reklamos stendai

Reklaminiai stendai Lietuvoje ir Latvijoje

 

Domina

lauko reklamos vieta?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?